pasichna
Опубликовано 7 лет назад по предмету Українська мова от pasichna


розповідь як ти дбаєш про рослини

  1. Ответ
    Ответ дан Олечка01

    я николы не ламаю рослин тому що ми повинни зберигаты  поля леса Леса цебронхи(легени) матинки земли Коли я виязджала з матусею у лис то ми посадили маленьке деревцеИзараз воно вже велике Я видчуваю гордисть за те що я виростила таке деревце Нибито це моя власна заслуга

     люди сджайте дерева допомогайте наший матинци природи в ций справи Робить все можливе щоб наша крайина була нйкрашчою!!!!!!!

     

     

     

     

    сойдет надеюсь

     

Не тот ответ, который вам нужен?
Найди нужный
Задай вопрос

Лучшие за месяц