11Вика11
Опубликовано 7 лет назад по предмету Українська мова от 11Вика11


Склади памятку для дошкільнят і молодших школярів про те як слід поводитися під час відпочинку в лісі У памятці використовуй такі дієслова НЕ ЛАМАТИ НЕ КИДАТИ НЕ СМІТИТИ НЕ РОЗПАЛЮВАТИ НЕ ШКОДИТИ НЕ ЛОВИТИ НЕ ЗАЛИШАТИ ЗБИРАТИ ЗРІЗАТИ ПІДНІМАТИ

  1. Ответ
    Ответ дан ludmula

    Коли дошкільнята приходять на відпочинок у ліс то треба поводитись правильно!!!Не ламати дерева бо ти шкодиш природу,а це погано.не кидатись смітям,якщо не хочете щоб на вас кричала вчителька.Не розпалювати вогонь,це може пошкодити природі.Не ловити комах,метеликів без них  світ не буде прекрасним. Збирати з  класом гриби цеж так цікаво.ЛЮБІТЬ ПРИРОДУ і бережіть ЇЇ.

  2. Ответ
    Ответ дан Бренди

    На відпочинку у лісі в жодному разі не ламайте дерева,адже на них живуть інші створіння,Гриби треба тільки зрізари,бо якщо їх просто виривати,то більше гриб там не виросте.Також требя не розпалюваті вогнище та не смітити,природу требя любити ті берегти.В жодному разі не можна ловити пташок та інших звірів,повірте,вони цьому раді не будуть.

Не тот ответ, который вам нужен?
Найди нужный
Задай вопрос

Лучшие за месяц