Кate
Опубликовано 7 лет назад по предмету Українська мова от Кate


 

З ким мени подобается розмовляти 

  1. Ответ
    Ответ дан Каті4ка

    Найбільше мені подобається розмовляти з (Ім'я).Вона моя подруга(Він мій друг).Коли вона(він)говорить то все навколо усміхається:сонечко,квіточки...Розмовляє вона(він)помали,шуткуючи,усміхаючи,понятливо,красиво.Коли вона(він)скаже якисусь шутку то мені стає дуже смішно.І мені дуже подобається з нею розмовляти!

Не тот ответ, который вам нужен?
Найди нужный
Задай вопрос

Лучшие за месяц