катюфка123
Опубликовано 7 лет назад по предмету Українська мова от катюфка123


твір мініатюра на тему "за добру справу варто постояти"

  1. Ответ
    Ответ дан nasttya

    Я вважаю що людина робить добру справу вiд щирого серця,для того,щоб оточуючим було затишно и комфортно,щоб життя навколо ставало цiкавою та захоплюючою.Тiлюди,якi зробили добро нам,ми iх поввинi поважати та вiдповiсти теж самим.

    отже за добру справу варто добре постояти

Не тот ответ, который вам нужен?
Найди нужный
Задай вопрос

Лучшие за месяц