Cherep10
Опубликовано 7 лет назад по предмету Українська мова от Cherep10


Текст-розповидь про "Яка рослына цвите на весни"

  1. Ответ
    Ответ дан elro

        Підсніжник

    У нас  зростає  дуже багато квітів. Та мені більще завсього подобається підсніжник.   Чим приваблює ця квітка? Маленька квіточка на зеленій ніжці  у білому капелющці  ,дуже схожа на дзвіночок. Це дуже ніжна квітка.                  

                П ідсніжник –найкраща квіточка весни !

                                       КОНВАЛІЯ

                    Добре у лiсi весною. На деревах з’явилися першi листочки . На поляні ростуть ніжні конвалії. Конвалія — невисока трав’яниста рослина. У неї два широкі загост-рені листки. Квіти в конвалії білі, схожі на маленькі дзвіночки. Вони дуже пахучі.

         Конвалія — окраса весняного лісу

Не тот ответ, который вам нужен?
Найди нужный
Задай вопрос

Лучшие за месяц