Скаюжіть будь ласка!!!Що таке:1.Епітет(и)-це...2.Порівняння-це...3.Метафори-це...4.Гіпербула-це...5.Анафора-це...6.Рефре-це...Буду Дуже Вдячна!!!І Обовязково Поставлю Дякую...!!!
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.