vitx
Опубликовано 7 лет назад по предмету Английский язык от vitx


Мой Рабочий День тема Сочинения 10-12 предложений пожалуйста срочно

  1. Ответ
    Ответ дан Liza85

    My working days is terrible.I usually spend in the office all day.I go to work in 6 o'clock and come back in 11 may be 12 at home.But i like my work.I earn very much.I do not have a lunc break,i only work.It is very dificult work.

Не тот ответ, который вам нужен?
Найди нужный
Задай вопрос

Лучшие за месяц